Zwroty i reklamacje

Zwroty:

Każdy klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w stanie nienaruszonym wraz z wypełnionym formularzem. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi Klient. Szczegóły w Regulaminie.

Uzupełnij formularz  i wyślij wraz z produktem. Należy nadać przesyłkę za pomocą Poczty Polskiej np: listem poleconym lub za pomocą innej firmy kurierskiej (NIE PRZYJMUJEMY PACZEK POBRANIOWYCH). Zwracany towar starannie zapakować. Produkt nie może nosić żadnych śladów użytkowania ani nie może być w jakikolwiek sposób uszkodzony. Po otrzymaniu przesyłki pieniądze zostaną zwrócone na podane konto bankowe w ciągu 14 dni roboczych. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zaginięcie lub zagubienie przesyłki, którą wysłał Klient. W każdym przypadku koszty transportu ponosi Klient. Zaadresuj paczkę na adres podany w formularzu.

Reklamacje:

W celu zareklamowania produktu prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo (kontakt@lisiapaka.pl) Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty otrzymania od nas przesyłki. Kupujący odsyła reklamowany produkt na swój koszt.