O mnie

Kilka słów o...

Pomysł na założenie Lisiej Paki zrodził się z chęci dzielenia się tym co przyjazne dla duszy i miłe dla oka. Jest to niewielka pracownia, w której główną i jedyną pomysłodawczynią i założycielką jestem ja, Aleksandra. Jestem młodą pasjonatką rękodzieła, absolwentką studiów graficznych, świeżo upieczoną mamą, a przede wszystkim osobą z głową pełną pomysłów, którymi chcę podzielić się z Wami.

Główną ideą było stworzenie miejsca z produktami typu handmade, więc jeśli szukasz naturalnych rozwiązań, produktów blisko natury oraz cenisz sobie wyroby wykonane pracą własnych dłoni to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

maly biznes swiece sojowe

Co możesz tu znaleźć?

Aktualnie Lisią Pake pochłoneły wyroby z wosku sojowego, więc znajdziesz tu przede wszystkim świece, podgrzewacze oraz zapachowe zawieszki woskowe – wszystko to wykonane przeze mnie ręcznie. Możesz też spodziewać się tu kolekcji sezonowych.

Zaplanujmy razem coś pięknego!

Realizuję także zamówienia indywidualne dla prywatnych imprez, takich jak wesela, przyjęcia, urodziny itp. Razem, możemy stworzyć wyjątkowe dekoracje lub upominki, które wywołają uśmiech na twarzy Twoich gości!

Napisz pod kontakt@lisiapaka.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.