Dla firm

Boxy prezentowe dla firm

Boxy prezentowe

Przygotowywanie prezentów to dla mnie jedna z przyjemniejszych czynności, dlatego z ogromną radością wykonam je dla Twojej firmy. W boxie mogą znaleźć się bestsellery wśród moich produktów oraz niebanalne dodatki, dobrane tak, aby tworzyły piękną, spójną całość. W ofercie posiadam kilka gotowych propozycji. Oczywiście istnieje możliwość skomponowania całkowicie nowego, spersonalizowanego zestawu dopasowanego do Twoich oczekiwań.

Dedykowane etykiety

Specjalizuję się w produkcji świec dla firm, z dedykowaną dla nich szatą graficzną, indywidualnym projektem etykiet. Jeśli chcesz sprzedawać produkty Lisiej Paki pod swoim logiem lub zależy Ci na podarowaniu swoim klientom świec na specjalną okazję, na których oprócz nazwy Twojej firmy pojawią się stosowne życzenia to rozwiązanie jest dla Ciebie!  

świeca sojowa w słoiku z drewnianym knotem
5/5
Z całego serca polecam świece z Lisiej Paki, widać, że są tworzone z sercem i wyobraźnią. Wyglądają i pachną przepięknie. Bardzo miła obsługa, błyskawiczna wysyłka i super niespodzianki dodane do paczki.
Renata L.
Facebook
5/5
Fantastyczna, szybka obsługa. Twórczyni pełna genialnych pomysłów. Polecam z całego serca.
Patrycja B.
Facebook
5/5
Mam świece Jeżyny z Bazylią, świeca pięknie pachnie jeżynami, zapach się dobrze rozchodzi. Kubeczki są śliczne i pewnie niedługo się skuszę. Polecam 💚
Ania K.
Facebook

Skontaktuj się ze mną

Masz pytania? Masz pomysł na współpracę? Większe, niestandardowe zamówienie?

Albo po prostu chcesz porozmawiać?