Jak zamówić prezent?

Aby zamówić GiftBox możesz wybrać jeden z gotowych zestawów lub skomponować własny w 4 prostych krokach.

Krok 1. Wybierz pudełko

Wybierz kolor pudełka i wstążki. Rozmiar pudełka oraz kolor papieru wypełniającego wnętrze dobierzemy do zawartości prezentu.

W zestawie: usługa pakowania, pudełko, wstążka, ozdobny papier wypełniający wnętrze. GiftBox pakujemy w pudełko logistyczne i zabezpieczamy przed wstrząsami.

W ramach jednej zamówienia możemy przesłać jeden GiftBox. Gotowy prezent możemy wysłać do Ciebie lub bezpośrednio do osoby obdarowanej.

Krok 2. Wybierz zawartość

Wybierz produkty, które mają znaleźć się w środku Twojego GiftBox’a, a my zapakujemy je starannie do wybranego przez Ciebie pudełka.

Krok 3. Napisz życzenia

Napisz kilka słów od siebie lub wybierz jeden z gotowych propozycji. Możesz też wysłać GiftBox bez kartki z życzeniami.

Kartkę drukujemy w formacie A6 (chyba że wielkość pudełka wymaga tego, aby zastosować mniejszy format; najmniejszy stosowany przez nas format kartki z życzeniami to 10×10 cm) w jakości druku HD, laserowo, na ozdobnym papierze.

Krok 4. Gotowe!

GiftBox gotowy! Wystarczy dodać go koszyka i dokończyć składanie zamówienia wskazując m.in. adres dostawy.

BalloonBox – opcjonalnie

Na wyjątkowe okazję wybierz opcję BalloonBox – wybrany przez Ciebie GiftBox lub ten skomponowany samodzielnie włożymy do większego, białego pudełka o rozmiarach 50x50x50 cm razem z balonem wypełnionym helem. Do wyboru tradycyjne balony foliowe lub przezroczysta bańka mydlana wypełniona ciekawymi dodatkami, zamocowane na eleganckiej tasiemce.